Співробітники та курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ відвідали евакуйованих із Краматорська дітей-сиріт

21-07-2014, 14:25

Переселенці віком від двох до шести років знайшли притулок у підшефному обласному спеціалізованому будинку дитини «Зелений гай». Для потреб дітей було придбано й передано продукти харчування, різноманітні лікарські та гігієнічні засоби. Крім цього, курсанти брали участь у заходах з соціальної адаптації, що здійснюються персоналом дитячого будинку – провели з дітьми комплекс розважально-пізнавальних ігор, конкурсів, подарували книжки та канцелярські прилади.
Проте головним, безсумнівно, стало радість спілкування, душевне тепло та щирі усмішки, а також вдячність за можливість відчути себе дітьми однієї великої родини – нашої Батьківщини.