04-09-2013, 08:48

На початку 90-х років, у непростий для держави та спецслужби час, згуртувавши  біля себе найкращих професіоналів та відданих служінню українському народу офіцерів В.В.Сташис ініціював створення спеціального факультету (з часом Інституту) для цілеспрямованої підготовки висококваліфікованих юридичних кадрів для органів державної безпеки. Він постійно турбувався про навчально-матеріальну базу Інституту, сприятливі умови для навчання, роботи та дозвілля викладачів, співробітників, курсантів і студентів.

Молоде покоління юристів свято чтить ім’я цієї видатної людини.