Спортсмени Університету успішно виступили на чемпіонаті України з дзюдо (серед молоді до 23 років)

28-09-2015, 10:26

УСпортсмени  Університету успішно виступили на чемпіонаті України з дзюдо (серед молоді до 23 років) м. Черкаси відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді. У змаганнях брали участь 253 спортсмени від 19 до 23 років із понад 20 областей України.

Переможцями та призерами стали спортсмени Університету:

Катерина Чертил (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс) у ваговій категорії до 52 кг посіла І місце;

Олександр Міндила (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 4 курс) у ваговій категорії 100 кг – ІІ місце ;

Юлія Одринська (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 2 курс) у ваговій категорії +78 – ІІІ місце.