Спортсмени Університету успішно виступили на турнірі з вільної боротьби

19-12-2012, 10:19

У навчально-спортивному комплексі Національного технічного університету «ХПІ» відбулись передноворічні змагання з вільної боротьби.

Усього у заході взяли участь 97 спортсменів з Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Харківської державної академії фізичної культури, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та ін.

Студенти гідно презентували наш Університет, здобувши декілька призових нагород. Зокрема:

I місце:

– Сергій Дубяга (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 20 група) у ваговій категорії до 60 кг.

IIІ місце:

– Дмитро Станинець (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 21 група) у ваговій категорії до 96 кг.

– Федір Богданець (факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України, 2 курс, 4 група) у ваговій категорії до 120 кг.

Головний тренер клубу з вільної боротьби Університету В.Джерелій зазначив: «Наш клуб − досить молодий, хлопці майже не мають досвіду і високих звань. Але вони почали перемагати навіть кандидатів і майстрів спорту».

Спортсмени Університету успішно виступили на турнірі з вільної боротьби