30-03-2015, 08:49

Конкурс складався з двох частин:

− теоретичної, що була проведена шляхом електронного тестування курсантів зі знань окремих положень Кримінального процесуального кодексу України та

− практичної частини, під час якої, за фабулами, складеними на прикладі реальних кримінальних проваджень, що розслідувались слідчими СБ України, курсантам було доручено провести три слідчі дії: 1) огляд та виїмка поштово-телеграфної кореспонденції (вилучення пістолету, патронів, наркотичного засобу, складання протоколу та фототаблиці), 2) відібрання зразків відбитків пальців рук (складання протоколу та заповнення дактилоскопічних карт) і 3) складання протоколу із додатками за результатами зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж.

Фахову підготовку учасників конкурсу оцінено журі з числа науково-педагогічного складу Інституту з досвідом слідчої та прокурорської діяльності.

На святковій нараді капітанам команд (Р.Ю.Моспанюк, Р.О.Крупенко, А.О.Полоус, І.О.Бовт) вручені дипломи переможців.