Відбулося святкування 1-ої річниці з дня створення Асоціації випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

21-03-2013, 23:35

Захід проведено за участю керівництва Університету та Асоціації, керівників регіональних осередків Асоціації, суддів Верховного Суду України, керівників міст та областей, голів судів областей та м. Харкова, адвокатів, працівників органів прокуратури та представників правоохоронних органів України.

Під час урочистого засідання присутнім презентовано фільм про здобутки, головні та знакові події Асоціації за рік, а також новий сайт Асоціації.

Відкрив урочистості та щиро привітав учасників голова Асоціації випускників, суддя Верховного Суду СРСР у відставці В.І.Кононенко.  Він подякував всім, хто взяв активну участь у роботі Асоціації, і зазначив: «Рівно рік тому створено Асоціацію випускників. Було багато скептиків. Однак нам є чим пишатися і про що звітувати. Ми зробили все, щоб залучити до складу Асоціації якомога більшу кількість випускників. Тепер нашим головним завданням стає зближення колишніх студентів. Ми плануємо розвиватися і розширювати зв’язки. Наступний рік присвятимо роботі з осередками в областях».

Асоціація випускників отримала вітальні листи та поздоровлення від різних організацій України.

Керуючий урочистим заходом перший заступник голови Асоціації випускників Ю.Г. Барабаш підкреслив, що сьогодні 21 березня 2013 року зареєстровано Всеукраїнське друковане видання «Вісник Асоціації випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Юрій Григорович надав слово члену правління Асоціації, депутату Харківської обласної ради, випускнику вечірнього факультету 1975 року М.І.Тітову.

М.І.Тітов розповів присутнім про ініційований та проведений Асоціацією конкурс по відбору кращих студентів Університету для проходження стажування (практики) на провідних підприємствах, установах та в організаціях м.Харкова. Він наголосив, що без підтримки ВАТ «Турбоатом», ПАТ Банк «Меркурій», Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, ПАТ Банк «Мегабанк» та юридичної фірми «Глобус» цього б успішного проекту не відбулося б. Також М.І.Тітов висловив подяку керівникам цих організацій, і додав: «Під час конкурсу я переконався, що наші студенти і випускники − найрозумніші».

Асоціацію привітав секретар Харківської міської ради О.М.Новак: «Для мене велика честь привітати Асоціацію випускників і передати щирі слова від міської ради, мера Харкова, який також є випускником нашого славетного вузу. Один рік − це не час для підбиття підсумків, оскільки проводилась організаційна робота, а зараз Асоціація повинна працювати на виконання важливих завдань. Хочеться побажати, щоб діяльність нашої Асоціації перейшла кордони України і була помітна і за її межами».

О.М.Новак отримав подяку Асоціації за зміцнення зв’язків між випускниками. Також йому було дано почесне право вручити посвідчення новим членам Асоціації та нагородити найбільш активних випускників.

Член Правління Асоціації О.В.Каденко розповів про випускників у різних країнах світу, з ким вже вдалося встановити контакт, про міжнародну діяльність Асоціацій в різних країнах світу. Він зазначив, що робота Асоціації буде плануватися і здійснюватися з урахуванням світового досвіду.

Наприкінці заходу перший заступник голови Асоціації випускників Ю.Г.Барабаш поділився планами Асоціації на наступний рік. Він наголосив, що «Вісник Асоціації» стане трибуною для спілкування випускників різних років; почнеться реалізація проекту «Школа професійної майстерності»;  продовжуватиметься  пошук та робота з організації практики, стажування і працевлаштування наших випускників; розшириться міжнародна діяльність тощо.