Триває робота ІІ Осінньої школи з кримінального права та процесу

25-11-2016, 12:11

Організатори: Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Учасниками Осінньої школи стали представники провідних вузів і наукових закладів країни: Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса Національної академії правових наук України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національної академії внутрішніх справ та ін.

Із вітальним словом виступив проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш, який зазначив про вже добру традицію, яка закладена в стінах нашого вузу, про появу нового центру підвищення кваліфікації викладачів кримінального права у Харкові. І це не є випадковим, адже саме Харків є осередком потужної наукової школи з кримінального права і має великий потенціал в майбутньому.

Після цього усіх привітала національний спеціаліст у сфері верховенства прав та прав людини Координатор проектів ОБСЄ в Україні І.Б.Іванків, побажала учасникам школи успіхів та активності, плідної роботи.

Наукове спілкування про проблеми кримінально-правової політики в Україні розпочав професор кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченка М.І.Хавронюк.

Упродовж наступних трьох днів планується виступи експертів – представників як практичної, так і теоретичної сфери.