Розпочала роботу Осіння школа з кримінального права

23-11-2015, 17:45

Організатори: ОБСЄ, Міністерство освіти та науки України, Міністерство юстиції України,  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Учасниками Осінньої школи стали 27 представників провідних вузів та наукових закладів країни: Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса НАПрНУ, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Національної академії внутрішніх справ, Львівського національного університету імені Івана Франка, Чорноморського державного університету імені Петра Могили та ін.

Координатор проектів ОБСЄ в Україні посол  Вайдотас Верба відкрив захід і зазначив, що ОБСЄ з огляду на важливість і практичну необхідність застосування сучасних підходів до викладання організовує літні та осінні школи для науково-педагогічної спільноти вищих закладів України. Він  додав, що в межах проектів, спрямованих на вдосконалення юридичної освіти в Україні, за участі провідних науковців та юристів України розробляються навчальні програми та посібники з низки правничих дисциплін з урахуванням сучасних тенденцій юридичної науки та практики. Посол високо оцінив плідну співпрацю з Університетом із питань розвитку та реформування юридичної освіти в Україні.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор Університету В.Я.Тацій, якій сказав, що для проведення  школи не випадково обраний наш вуз, оскільки він має потужну наукову школу кримінального права. У ньому працювали видатні вчені, корифеї, які сприяли підвищенню іміджу нашого Університету. Ми завжди радо  зустрічаємо гостей, спілкування завжди є плідним і корисним, бо можемо обмінятися думками, новими ідеями, висловити пропозиції щодо розвитку правової науки.

Василь Якович прочитав лекцію «Проблеми стабільності і динамізму кримінального закону».

Заняття триватимете три дні, упродовж яких  з лекціями виступлять представники, експерти та партнери  Координатора проектів ОБСЄ в Україні: професор кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченко М.І.Хавронюк, доцент кафедри кримінального права та кримінології юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка С.В.Хилюк, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя Запорізького національного університету О.О.Дудоров, доцент кафедри кримінального права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.А.Пономаренко.