Розпочала роботу Осіння школа з кримінального права та процесу з німецької методики вирішення юридичних казусів

19-10-2016, 17:30

Організатори: ОБСЄ, Міністерство освіти та науки України, Міністерство юстиції України,  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Учасниками Осінньої школи стали представники провідних вузів та наукових закладів країни: Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса НАПрНУ, Київського національного університету імені Тараса Шевченко, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Національної академії внутрішніх справ, Львівського національного університету імені Івана Франка та ін.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор Університету В.Я.Тацій, якій сказав, що для проведення  школи не випадково обраний наш вуз, оскільки він має потужну наукову школу кримінального права. У ньому працювали видатні вчені, які сприяли підвищенню іміджу країни та Університету. Ми завжди раді нашим гостям, спілкування з ними завжди є плідним і корисним, бо можемо обмінятися думками, новими ідеями, висловити пропозиції щодо розвитку правової науки. «Нам цікаво почути кожного з вас» – сказав він.

На заході виступив викладач Берлінського університету імені Гумбольдта Д. Кесслер.

Школа триватимете три дні, упродовж яких з лекціями виступатимуть представники, експерти та партнери Координатора проектів ОБСЄ в Україні.