Ректор Університету В.Я.Тацій провів нараду з приводу подальшого посилення дисципліни, безпеки та громадського порядку у місцях перебування студентів та працівників

29-09-2014, 17:34

У заході взяли участь ректорат, директори/декани інститутів/факультетів та їх заступники, а також представники новообраного правління студентського самоврядування.

В.Я. Тацій проінформував присутніх про ті кроки, які зараз робить Університет, які цілі ставить першочергово.  За словами ректора, актуальними на сьогодні є питання імплементації листа Міністерства освіти і науки від 04.09.2014 року № 1/9-444 «Щодо забезпечення безпеки вихованців, учнів та студентів».

Ректор зазначив, що в Університеті впроваджено жорстку пропускну систему для недопущення перебування у ньому сторонніх осіб. Дозволити вхід у приміщення осіб такої категорії виключно з дозволу адміністрації підрозділів закладу.

Також посилено контроль за перебуванням на території учбових корпусів та у гуртожитках осіб, які не причетні до проведення навчально-виховного процесу.

Керівників підрозділів наказом ректора зобов’язали посилити режим безпеки для недопущення внесення у приміщення вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть завдати шкоди здоров’ю і життю студентів та працівників навчального закладу.

В.Я.Тацій закликав представників правління студентського самоврядування провести роз’яснювальну роботу серед студентів по обговорених на заході питаннях, а також узгодив дату та час зустрічі зі студентським активом − 2 жовтня, 12:00.