Ректор Університету В.Я.Тацій зустрівся з членами шахового клубу «Юридична академія» Анною Ушеніною та Павлом Ельяновим, які у складі збірних України стали призерами Всесвітньої шахової олімпіади в Баку

17-10-2016, 15:25

На зустрічі були присутні перший проректор Університету Ю.П.Битяк, президент шахового клубу «Юридична академія» проректор з наукової роботи А.П.Гетьман, старший тренер клубу та головний тренер жіночої збірної України М.Л.Бродський, завідувач кафедри фінансового права М.П.Кучерявенко.

Шахісти поділилися враженнями від останньої олімпіади, розповіли про перипетії змагань. «Боротьба була надзвичайно напруженою і у розподіл місць, певним чином, втрутилася доля, адже чоловіча збірна поступилася володарям золотої нагороди – збірній США лише за додатковими показниками» – зазначив М.Л.Бродський.

Ректор Університету В.Я.Тацій подякував спортсменам та керівництву шахового клубу за високі досягнення і подарував на згадку про зустріч свою монографію «Об’єкт і предмет злочину в кримінальному праві».