24-10-2016, 17:21

img_1677Під час зустрічі учасники обговорили питання активного та ефективного представництва студентства і його  інтересів в Університеті.

«Відповідно до  Закону України «Про вищу освіту» ви маєте самостійно обирати представників самоврядування, так само, як і брати участь у голосуванні на виборах ректора Університету», – сказав ректор.

Окрім питань щодо виборів у студентське самоврядування, які  відбулися, студенти скористалися можливістю та обговорили з ректором нагальні питання щодо стипендій, умов проживання в гуртожитках, студентського життя  тощо.