Ректор Університету В.Я.Тацій дав розгорнуте інтерв’ю газеті «Голос України»

22-06-2015, 15:21

В.Я.Таций портрет1В інтерв’ю ректор розповів, що впродовж багатьох років Університет міцно утримує лідерські позиції у сфері юридичної освіти України: «За  показниками різних систем рейтингового оцінювання, університет протягом багатьох років не сходить з «п’єдесталу першості» серед правничих вишів України. Нашу першість підтвердили Всеукраїнський рейтинг вищих навчальних закладів, Рейтинг вітчизняних університетів «Топ-200 Україна», складений кафедрою ЮНЕСКО в Україні та Міжнародною експертною групою (IREG), Всеукраїнський «Рейтинг вузів «Компас» та ін.».

В.Я.Тацій зазначив, що однім із головних завдань Університету є підготовка висококваліфікованих фахівців: «З урахуванням вимог часу університет готує фахівців, що відповідають потребам ринку. Йде безперервний процес вдосконалення наявних і створення нових навчальних програм. Багато чого робиться вперше: відкриваються інститути, факультети, кафедри, з’являються нові спеціальності. Іншими словами, ми робимо все, щоб наші випускники завжди були затребувані на ринку праці. Нинішні випускники мають ґрунтовні знання, навички до постійного навчання та самовдосконалення, впевнено володіють новітніми технологіями, знання з іноземних мов. За минулі десятиліття вузом виховано не одне покоління правників, якими пишається наша держава». «Серед найважливіших пріоритетних завдань нашого Університету, – наголосив ректор, – підготовка не тільки професіоналів, а й всебічно розвинених, висококультурних, відповідальних людей. Адже посади, які займають наші випускники, пов’язані з прийняттям відповідальних рішень, які позначаються на долях людей, інтересах держави, безпеки, бізнесу».

Василь Якович відмітив, що за останні роки значно розширилася міжнародна діяльність Університету. Постійно зміцнюються творчі зв’язки Університету з юридичними вузам України і провідними світовими центрами юридичної науки. Серед здобутків останніх років – можливість отримати диплом європейського зразка, навчаючись в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. «У 2013-2014 н.р. Університет відвідала делегація університету імені Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва). Обговорювалися питання підготовки магістрів за спільними навчальними програмами, обмін студентами та викладачами, спільне проведення наукових заходів. Результат – за програмами подвійних дипломів: «Міжнародні правові студії» – дає можливість студентам отримати диплом юридичного університету та диплом з міжнародного права європейського зразка університету імені Миколаса Ромеріса».

В інтерв’ю також зазначається, що в Університеті створені прекрасні умови для заняття студентів фізичною культурою та спортом. Для розвитку творчих талантів існує театр-студія широкого жанрового спрямування при Палаці студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Повна версія інтерв’ю – http://www.golos.com.ua/rus/article/256097