Ректор В.Я.Тацій, викладачі та студенти Університету взяли участь у заходах, які відбулися 30 листопада в ході робочого візиту Голови Верховної Ради України В.Б.Гройсмана на Харківщину

03-12-2015, 13:51

В.Б. Гройсман виступив з лекцією на тему «Децентралізація – стратегія національного успіху», яку відвідали понад 300 студентів з 32 вищих навчальних закладів III-IV р.а. Харківської області.

У своєму виступі Голова Верховної Ради України наголосив на незворотності курсу реформ, спрямованих на децентралізацію і вдосконалення місцевого рівня територіальної організації влади, а також висловив вдячність науковцям і викладачам Національного юридичного Університету імені Ярослава Мудрого за активну участь у розробці і науково-консультативному забезпеченні процесу вироблення проектів законодавчих актів з питань реформи місцевого самоврядування.

Голова Верховної Ради України В.Б.Гройсман нагородив відзнаками Верховної Ради України провідних викладачів та науковців Національного юридичного Університету імені Ярослава Мудрого. Почесною грамотою Верховної Ради України була відзначена завідуюча кафедри державного будівництва С.Г.Серьогіна; Грамотою Верховної Ради України − професор кафедри державного будівництва П.М. Любченко, доцент кафедри державного будівництва І.І.Бодрова.