Ректор Університету В.Я.Тацій взяв участь в урочистій зустрічі з чемпіонами та призерами ХХVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року

26-07-2013, 17:30

У Клубі Кабінету Міністрів України відбулася урочиста зустріч Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка та Міністра освіти і науки Дмитра Табачника з чемпіонами та призерами ХХVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року, яка проходила у м. Казань (Республіка Татарстан, Російська Федерація).

У заході взяли участь президент Спортивної студентської спілки України, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень; перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма; заступник Міністра фінансів України, президент Федерації веслування академічного Сергій Рибак; голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Євген Баженков та ректори вищих навчальних закладів України.

Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко від імені Президента  України Віктора Януковича та Уряду щиросердно привітав гордість українського спорту – чемпіонів і призерів Всесвітньої літньої Універсіади-2013, тренерів, ректорів вищих навчальних закладів, усіх тих, хто зробив вагомий внесок у високе загальнокомандне місце збірної України.  Чемпіону та призерам ХХVІІ Всесвітньої літньої Універсіади в Казані О.Гвоздику, І.Черняк та М.Черняк вручено державні нагороди.