Ректор В.Я.Тацій вручив завідувачу кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн В.Д.Гончаренку орден Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого ІІ ступеня

22-10-2016, 11:00

З нагоди ювілею з дня народження за вагомий особистий внесок у розвиток юридичної науки, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм нагороджено орденом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого ІІ ступеня д.ю.н., професора, завідувача кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн В.Д.Гончаренка.

«Впевнений, що Ваш великий творчий та організаційний потенціал, життєвий та професійний досвід, невичерпна енергія і надалі служитимуть примноженню славних традицій університетської правової школи», – сказав під час вручення В.Я.Тацій.

Щиро вітаємо Володимира Дмитровича!