Ректору Університету В.Я.Тацію вручено орден князя Ярослава Мудрого II ступеня

23-08-2015, 18:33

7I2A8922Під час урочистостей з нагоди 24-ої річниці від Дня незалежності України заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична та голова Харківської обласної ради С.І.Чернов вручили харків’янам державні нагороди, відзнаки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради.

Орден князя Ярослава Мудрого II ступеня вручено Президенту Національної академії правових наук України, ректору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В. Я. Тацію.

«Для мене, безумовно, велика честь, що саме сьогодні, напередодні Дня незалежності України мені вручили цю високу нагороду», – зазначив Василь Якович. «Хотів би подякувати за це Президентові України Петру Олексійовичу, керівництву області, Міністру освіти і науки, своєму колективу. Саме за його підтримки нам вдалося перетворити Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого в один із найкращих вузів країни», – додав він.