Результати проведення виборів виборних представників з числа студентів, які мають право брати участь у конференції трудового колективу Університету та які мають право бути членами вченої ради Університету

19-02-2016, 16:27

Результати проведення виборів виборних представників з числа студентів, які мають право брати участь у конференції трудового колективу Університету:

За результатами підрахунку голосів обрано від:

господарсько-правового факультету:

Дмитро Олександрович Матвєєв;

Ірина Сергіївна Таряник;

Катерина Михайлівна Чижик.

Інституту прокуратури та кримінальної юстиції:

Богдан Васильович Гладких;

Тетяна Василівна Гулаткан;

Яна Геннадіївна Лимборська;

Андрій Любомирович Нагірняк;

Діана Олегівна Полюхович;

Назарій Вікторович Семко;

Олександр Олександрович Тацій.

факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України:

Владислав Сергійович Горлов;

Дмитро Євгенович Грецький;

Іван Леонідович Середа.

Слідчо-криміналістичного інституту:

Яна Олександрівна Козак;

Єгор Олексагдрович Овчаренко;

Тетяна Володимирівна Семенюк;

Владислав Андрійович Ходорич.

Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України:

Костянтин Віталійович Білоус;

Володимир Володимирович Гусь;

Богдан Сергійович Дашко;

Анна Володимирівна Лисенко;

Віталій Юрійович Рудик.

військово-юридичного факультету:

Олексій Євгенович Черненко;

міжнародно-правового факультету:

Сергій Едуардович Лашин.

факультету правосуддя та Інституту післядипломної освіти:

Герман Вікторович Грибов;

Аліна Сергіївна Лопатинська.

факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України:

Дмитро Григорович Ганга;

Владислава Олександрівна Носова;

Денис Олександрович Пилипенко.

Результати проведення виборів виборних представників з числа студентів, які мають право бути членами вченої ради Університету:

За результатами підрахунку голосів обрано від:

господарсько-правового факультету:

Анастасія Миколаївна Іванченко;

Катерина Михайлівна Чижик.

Інституту прокуратури та кримінальної юстиції:

Богдан Васильович Гладких ;

Надія Віталіївна Кувакіна .

факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України:

Аліна Віталіївна Настичук.

Слідчо-криміналістичного інституту:

Владислав Андрійович Ходорич.

військово-юридичний факультету:

Микола Ігорович Комаревич.

міжнародно-правоого факультету: 

Сергій Едуардович Лашин.

факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України:

Дмитро Григорович Ганга.