Під час спільного засідання Президії Національної академії правових наук України та вченої ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вручено почесні нагороди

24-10-2014, 17:20

Почесною грамотою Верховного Суду України відзначені:

- доктор юридичних наук, член-кореспондент Національної академії правових наук України, головний вчений секретар НАПрН України С.М.Прилипко;

- доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права № 2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого М.І.Панов.

Подяку Харківської обласної організації Спілки юристів України отримала доцент кафедри господарського права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.С.Мілаш.

Почесними грамотами Національного олімпійського комітету України за широке впровадження ідей Олімпізму і розвиток Олімпійського руху в Університеті нагороджено першого проректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.П.Битяка і президента шахового клубу «Юридична академія», проректора з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А.П.Гетьмана.

За дорученням нагороди вручив перший проректор Університету Ю.П.Битяк.