Під час канікул студенти Університету, що навчаються за спільними магістерськими програмами «Міжнародне право» і «Європейське та міжнародне підприємницьке право», взяли участь у міжнародних заходах

22-08-2016, 15:11

Об’єднуючи відпочинок з отриманням нових знань та практичного досвіду,  розширюючи коло корисних професійних контактів студенти відвідали міжнародні літні школи в Україні та за кордоном.

Тетяна Пашко, Юрій Коваленко, Дар’я Куденко, Михайло Фесюн, Ярослав Пилипець та Євген Васильченко (перший курс магістратури) взяли участь у Молодіжному форумі безпеки України 2016 (Young Ukraine Security Forum 2016), який проходив 10-16 липня у передмісті Києва за підтримки МВС України, Центру інформації та документації НАТО, Офісу зв’язку НАТО з Україною та іноземних посольств країн-членів НАТО в Україні. На форумі розглядалися сучасні виклики та загрози безпеці України, питання міграційної кризи та регіональних конфліктів.

Катерина Чубей (другий курс спільної магістратури) успішно пройшла курси з дипломатії у Молодіжній літній школі ООН  (м. Бухарест, Румунія) 25-31 липня. Заняття були присвячені актуальним геополітичним проблемам, зокрема подоланню розриву між США та Європейським Союзом.

Мар’яна Максимів, Дар’я Куденко, Юрій Коваленко, Євген Васильченко, Степан Дуплінський та Ілля Шенгелія (перший курс спільної магістратури) відвідали 25-30 липня у  Буковелі (Івано-Франківська обл.) міжнародний семінар студентів-юристів за програмою реформування системи кримінального судочинства та боротьби з корупцією в Україні, що проходив за фінансової підтримки Департаменту Юстиції США та агенції USAID. На семінарах за участю українських та іноземних експертів обговорювалися питання змагальної судової системи, оновленої ролі прокуратура та адвокатури, а також світових тенденцій у  реформуванні системи кримінальної юстиції.