25-10-2016, 18:16

На початку заходу Р.В.Греба акцентував увагу студентів на необхідності спілкування українською мовою. «Ви маєте говорити, думати, спілкуватися українською мовою щодня, щогодини, щохвилини», – сказав заступник Міністра. Він також поділився зі студентами своїм юридичним професійним досвідом, вказав на пріоритетні орієнтири сьогодення для студентів та відповів на запитання.

Найбільш гострими питаннями були: скасування стипендій, можливе підвищення оплати за гуртожитки, просування академічної мобільності. Студенти попросили Романа Володимировича висловити свої думки щодо створення та функціонування Національного агентства з якості забезпечення освіти, а також Українського центру оцінювання якості освіти.

Не менше цікавили молодь питання з приводу працевлаштування в прокуратуру відразу після закінчення навчання. «На сьогоднішній день це неможливо у зв’язку з дією Закону України «Про прокуратуру», – сказав Ю.Б.Данильченко. Натомість прокурор Харківської області зазначив, що  Генеральною прокуратурою ініційовано законопроект щодо реформування або взагалі скасування норми, яка вказує на необхідність мати 2 роки досвіду задля працевлаштування в органи прокуратури.