Підписано Угоду про академічну мобільність студентів та співробітників з університетом Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литовська Республіка)

09-06-2015, 10:00

ukrainos delegacija mru-46742-3 червня делегація Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відвідала Університет Миколаса Ромеріса (Mykolo RomerioUnivesetetas, MRU).

У рамках візиту відбулося підписання угоди про академічну мобільність між двома навчальними закладами. Від Університету угоду підписав проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш, з боку Університету Миколаса Ромеріса − віце-ректор з навчальної роботи Гедрос Вілюнас.

Під час зустрічі сторони відзначили успіхи у реалізації спільної магістерської програми «Міжнародне право» та розглянули перспективи подальшого академічного співробітництва.