Підписано Меморандум про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та ПАТ «Концерн АВЕК та Ко», який передбачає можливість кращим студентам отримати безкоштовне навчання за програмою «Медіа-право»

19-05-2016, 14:42

Відкрив захід перший проректор Ю.П.Битяк, який висловив вдячність концерну «АВЕК» та медіа-холдингу «Время» та нагадав, що яскравим прикладом успішності програми  можна вважати те, що випускниця програми та Університету К.Хоменко працює у прес-службі Генеральної прокуратури України.

Голова Правління концерну «АВЕК» А.Л. Колос підкреслив, що концерн «АВЕК» − один із небагатьох представників бізнесу, який підтримує освіту та  робить посильний внесок у справу підвищення освіченості молоді. Ідея співробітництва виникла  після конкурсу, організатором якого виступив концерн. У ньому   перемогу одержали студенти Університету, які підтвердили, що вони мають  активну громадянську позицію та здатні чітко і лаконічно викладати свої думки.

Між НЮУ імені Ярослава Мудрого та  ПАТ «Концерн АВЕК та Ко» був укладений Меморандум, який підписали перший проректор Ю.П.Битяк та Голова Правління А.Л. Колос.

У Меморандумі сторони домовилися про форми та важливі напрями співпраці. Зокрема, ПАТ «Концерн АВЕК та Ко» залучається до організації визнання та проведення конкурсів і відборів студентів, мета яких – виявити талановиту молодь та надати їм підтримку у проходженні навчання за програмою «Медіа-право»; гарантування оплати навчання 3-5 найуспішнішим студентам (визначених на підставі відбору) за  програмою «Медіа-право».

Проректор Університету з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш наголосив на важливості впровадження програми «Медіа-право» з огляду на складність вирішення питання подальшої долі випускників, зокрема  працевлаштування. Ця програма добре зарекомендувала себе і була підтримана завдяки наполегливій роботі команди професіоналів з боку Університету і шеф-редактора газети «Время» О.В.Стронової.

Також відбулося вручення сертифікатів про проходження навчання за програмою «Медіа-право». Сертифікати вручив перший проректор Ю.П.Битяк.

Шеф-редактор газети «Время» О.В.Стронова побажала удачі і реалізації життєвих планів тим,  хто бачить себе не тільки в юриспруденції, а  й у медіасфері.

Теплі слова вдячності на адресу  викладачів та керівника програми О.І.Поклонської пролунали від Т.Дем’яненко.