Підписано Меморандум про співробітництво між адвокатським об’єднанням «ШКРЕБЕЦЬ & ПАРТНЕРИ» та ГО «Всеукраїнська асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого»

31-03-2016, 15:48

У заході взяли участь: від Асоціації випусків − перший заступник голови Ю.Г.Барабаш та відповідальний секретар А.О.Булгаков; від адвокатського об’єднанням «Шкребець і партнери» − керуючий партнер Є.Ф.Шкребець;  доцент кафедри кримінології Університету С.Ю.Лукашевич та студенти.

Захід відкрив перший заступник голови Асоціації випускників Ю.Г.Барабаш, який підкреслив, що одним із самих найактивніших та найавторитетніших партнерів Університету є адвокатське об’єднання «ШКРЕБЕЦЬ & ПАРТНЕРИ». Між Асоціацією та об’єднанням уже було підписано договір, згідно з яким студенти мали змогу проходити стажування та бути у подальшому працевлаштованими. Метою цього Меморандуму є співпраця в розвитку правової освіти, проведенні спільних турнірів за фінансової підтримки адвокатського об’єднання.

Співробітництво полягатиме в обміні інформацією про плани діяльності, проекти, програми; у проведенні спільних заходів (круглі столи, семінари, конференції), проведенні «Турнірів з правознавства» та ін.

Від імені Асоціації документ підписав перший заступник голови Асоціації випускників Ю.Г.Барабаш, від адвокатського об’єднання «ШКРЕБЕЦЬ & ПАРТНЕРИ» − керуючий партнер Є.Ф.Шкребець.