Підписано Меморандум про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Почесним консульством Азербайджанської Республіки в м. Харкові та Асоціацією випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

13-02-2015, 11:07
Метою підписання меморандуму є співпраця та обміні інформацією і досвідом, консолідація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в Азербайджанській Республіці, здійснення наукової та освітньої діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав і свобод людини і громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди, дотримання загальноприйнятих норм і принципів.
У заході взяли участь: від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого − ректор В.Я.Тацій; від ВГО «Асоціація випускників» − перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш та заступник голови О.В.Каденко; від  Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харкові − Почесний консул А.Ф.Салманов.
В.Я.Тацій підкреслив, що підписаний Меморандум, закладає багатообіцяючий початок для подальшої співпраці, полягатиме в обміні студентами, інформацією, спільній участі в ініціативах та ін.
Наприкінці ректор вручив книги за своїм авторством та ті, що видані до 210-річчя з дня заснування Університету, Почесному консулу Азербайджанської Республіки в м. Харкові А.Ф.Салманову.