Підписано договір між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, ГО Асоціацією випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області щодо проведення стажування студентів

10-11-2015, 11:40

На церемонії підписання були присутні перший віце-президент, виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Харківської області М.І.Тітов і члени Студентського Сенату Університету.

Згідно з документом сторони зобов’язуються шляхом проведення конкурсу відібрати кращих студентів Університету з метою їх стажування та надання рекомендацій щодо подальшого працевлаштування випускників у органах місцевого самоврядування Харківської області.

Від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого договір підписали ректор Університету В.Я.Тацій та  перший заступник голови ГО Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш, від Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області – президент Асоціації  С.І.Чернов.

Василь Якович наголосив на важливості та актуальності виробничої практики і додав: «Підписання цієї угоди має важливе значення для нашого Університету. У зв’язку з інтеграцією української системи освіти в Європейський простір було скасовано державний розподіл, тому з’явилися труднощі з отриманням першого робочого місця. Відтепер кожному випускнику надається можливість пройти стажування, сподіваючись на те, що він зарекомендує себе і отримає запрошення на роботу. І як показав минулий рік, наші студенти без працевлаштування не залишилися».