Підписано договір з Харківським апеляційним адміністративним судом на проведення практики студентів

18-02-2013, 15:10

Університет відвідав голова Харківського апеляційного адміністративного суду Г.Є.Бершов з метою обговорення питань співробітництва та підписання договору на проведення практики студентів.

Від Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» участь у зустрічі взяли ректор Університету В.Я.Тацій, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів, заступник декану  Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України К.Є.Соляннік, керівництво Асоціації випускників та студентського самоврядування Університету.

Відкриваючи захід ректор Університету В.Я.Тацій виразив слова подяки гостю за згоду про співпрацю та підписання договору і наголосив на важливості та актуальності виробничої практики. «Це чудова можливість не тільки пройти практику і перевірити свої знання, а розібратися і отримати нові навики та вміння», − сказав В.Я.Тацій. Звертаючись до присутніх на заході студентів, ректор зазначив: «Ваша доля − у ваших руках. Від вашої добросовісності, компетентності та порядності залежить ваше майбутнє».

Завершилася зустріч підписанням договору на проведення практики студентів, яка стане основою для розвитку подальшої співпраці.

Договір укладено на п’ять років з можливістю пролонгації.