Професорів Університету С.М.Прилипка та С.П.Погребняка обрано до складу вищих органів державної влади

06-07-2015, 12:27

ПрилипкоУ Києві відбувся з’їзд представників вищих юридичних навчальних закладів та наукових установ, на якому обрано членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

За результатами таємного голосування рішенням з’їзду академіка  Національної академії правових наук України, професора кафедри трудового права Університету Сергія Миколайовича Прилипка призначено на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України до дисциплінарної палати.

Також доктора юридичних наук, професора кафедри теорії держави і права Станіслава Петровича Погребняка обрано членом Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.