Проректор із навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров вручив сертифікати відвідувачам курсів французької мови

29-05-2014, 18:36

На міжнародно-правовому факультеті відбулося вручення сертифікатів відвідувачам курсів французької мови, який вела стажер-викладач із Франції Жюлі Фер у рамках угоди про співробітництво, укладеної між Університетом в особі ректора В.Я.Тація і Посольством Франції в Україні в особі Еріка Тоссаті, радника з питань культури та співробітництва і директора Інституту французької мови в Україні.

У заході взяли участь: директор Інституту французької мови м.Харкова Гійом Мартен, стажер-викладач Жюлі Фер, проректор із навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров, директор Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України Є.О.Алісов, декан міжнародно-правового факультету І.В.Самощенко, завідувач кафедри іноземних мов №2 І.П.Ліпко, викладач французької мови кафедри іноземних мов №2 Л.В.Чурсіна, студенти.

Відкрив захід проректор із навчально-методичної роботи В.В.Комаров. Він щиро привітав присутніх, нагадав історію стосунків і співпраці між Університетом, Посольством Франції в Україні та французьким культурним центром у м.Харків (нині − Інститут французької мови).

«Ця співпраця з підготовки правників пов’язана з вимогами на певні критерії знань французької мови», − підкреслив проректор.

В.В.Комаров також зазначив, що Університет постійно розширює міжнародне співробітництво з навчальними закладами Європи щодо підготовки правників за магістерськими програмами. Випускники-правники мають можливість отримувати одразу два дипломи: один − Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого і ще один − європейського вузу.

Після вручення сертифікатів відбулася презентація французьких програм Campus France і DELF та DALF.

Дипломи DELF та DALF є офіційними дипломами Міністерства освіти Франції, які підтверджують рівень володіння французькою мовою кандидатів-іноземців. DELF та DALF складаються з 6 окремих дипломів, які відповідають шести рівням «Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання» (Є.Р.М.О.). В залежності від свого рівня володіння мовою кандидат може записатися на іспит згідно з власним вибором.