Проректор Університету професор В.В.Комаров узяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Ефективні технології навчання та виховання в контексті Болонського процесу»

22-04-2013, 14:06

Міністерство освіти і науки України у Макіївці на базі Донбаської національної академії будівництва й архітектури провело Міжнародну науково-практичну конференцію «Ефективні технології навчання та виховання в контексті Болонського процесу».

Мета конференції – обговорення питань та формулювання науково-практичних рекомендацій, що зможуть забезпечити вирішення проблем соціальних гарантій та соціальної захищеності студентів і молодих спеціалістів на основі сучасних стандартів з організації навчального процесу та наукових досліджень у вищих навчальних закладах України, а саме: «Розробка і впровадження інновацій у навчальному процесі. Нові форми практичної підготовки студентів»; «Роль науково-дослідної роботи в підготовці спеціалістів»; «Соціальне забезпечення студентів, викладачів, наукових співробітників як запорука створення комфортних умов навчання і праці».

Відкрив конференцію та виступив із доповіддю Перший заступник Міністра освіти і науки України Є.М.Суліма.

У заході взяли участь представники більш ніж 60 ВНЗ України та інших держав. Програма передбачала детальний аналіз, обговорення наукових і практичних рекомендацій щодо забезпечення вирішення соціальних проблем студентів і молодих фахівців на основі сучасних стандартів в організації учбового процесу і наукових досліджень у вищих навчальних закладах. Від Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» із доповіддю «Законодавче забезпечення модернізації вищої освіти» виступив проректор університету професор В.В.Комаров.

Учасники конференції також мали змогу оглянути експозиції, виставки зразків науково-технічної продукції й досягнень ВНЗ, які відповідають сучасним вимогам і тенденціям вищого навчального прогресу, а також унікальні архітектурні й будівельні об’єкти інфраструктури Донецька.