Проректор Університету з наукової роботи, президент університетського шахового клубу, віце-президент Федерації шахів України А.П.Гетьман був присутній на офіційному прийомі у клубі Шарджа (Арабські Емірати)

13-02-2015, 17:36
Клуб
Шарджа вважається найбільшим шаховим клубом у світі. Президент клубу шейх Сауд Абдулазіз Аль Муаллем, тренер клубу міжнародний гросмейстер з України Д.Комаров. Керівництво клубу, знаючи про великий внесок Університету в розвиток шахів, запросили на прийом Президента шахового клубу Університету А.П.Гетьмана.
Анатолій Павлович обговорив питання співпраці, як між клубом, так і ФШУ із шаховим клубом Шарджі: можливість обміну гравців для участі в турнірах, організацію тренувальних таборів, міжнародних матчів. Також було приділено увагу розвитку дитячих шахів і особливостям проведення змагань серед юних спортсменів.