Проректор В.В.Комаров, декан факультету підготовки юристів для МЗС України І.В.Самощенко, завідуючий кафедри соціології та політології М.П. Требін та студенти факультету підготовки юристів для МЗС України стали учасниками Форуму «Угода про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) з європейськими партнерами – шлях до підвищення конкурентоздатності регіонів»

11-10-2013, 10:37

Захід організовано за ініціативою посольства Австрії в Україні.

Форум об’єднав  в одній аудиторії гостей з-за кордону, представників місцевої влади, бізнес та академічні кола.

Публічні дебати складалися з двох частин. На першій сесії була представлена доповідь представника Світового банку в країнах Європи та Центральної Азії Др.Йоганнес Кеттль «Золота ера зростання, або як повернути блиск європейській моделі зростання», після якої виступив Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм.

Друга частина форуму була присвячена можливим наслідкам укладання Угоди про Асоціацію з ЄС для ведення бізнесу в Україні. Основною була доповідь президента асоціації «Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ)» Др.Алекс Ліссітса.

Протягом всього форуму усі присутні мали змогу задати питання і обговорити ситуацію, яка склалася сьогодні в Україні навколо підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.