Проректор В.В.Комаров узяв участь у семінарі ATHENA «Сприяння сталості та автономії вищих навчальних закладів» та виступив з доповіддю «Автономія університетів та їх сталий розвиток»

07-11-2013, 13:06

Організатори − Асоціація Європейських Університетів (АЄУ),Міністерство освіти і науки України, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

Зі словами привітань до учасників семінару звернулися перший заступник міністра освіти і науки України Євген Суліма, ректор КНУ академік Леонід Губерський, голова підрозділу управління, автономії та фінансування Асоціації Європейських Університетів Томас Естерманн, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки ) Петро Бех.

Асоціація Європейських Університетів провела значну роботу з університетської автономії та фінансування за даними від університетів та систем вищої освіти усієї Європи та поширює успішний досвід у цій сфері.

Під час семінару було розглянуто стан справ з просування реформ управління, автономії та фінансування в Україні.