Проректору з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А.П.Гетьману присвоєно звання «Почесний професор Запорізького національного університету»

03-02-2015, 10:06

A.П.Гетьман-

Відповідно до рішення вченої ради Запорізького національного університету № 6 від 27 січня 2015 року за вагомий особистий внесок у формування кадрового потенціалу юридичного факультету Запорізького національного університету та популяризацію результатів його наукових досліджень у освітньому та науковому середовищі присвоєно звання «Почесний професор Запорізького національного університету» Гетьману Анатолію Павловичу.

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого щиро вітає Анатолія Павловича!