Пройшов турнір з кримінального права

29-05-2015, 11:58

Захід проводиться за ініціативи студентського самоврядування Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України та студентського самоврядування Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, за підтримки профспілкового комітету студентів.

Метою заходу є сприяння розвитку інтелектуального потенціалу студентів. У турнірі брали участь студенти денної форми навчання факультетів (інститутів) Університету з 2-го по 5-й курс включно.
Із вітальним словом виступив директор Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України Є.О.Алісов, який розповів про історію створення та проведення заходу, підкреслив велику значимість таких змагань для формування правової обізнаності студентів.

Також з вітальними словами перед студентами виступив голова студентського самоврядування Університету В.Рудик, який зазначив, що студентське самоврядування спільно з профкомом студентів і надалі будуть організовувати подібні заходи задля сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

Турнір складався із 3-х турів. У першому турі розігрували 10 запитань (по одному запитанню для команди). В другому турі розігрували 3 задачі. В третьому турі були закриті питання.

Наприкінці члени журі (викладачі кафедри кримінального права) шляхом колегіального обговорення визначили три команди переможців турніру.

Перемогу у турнірі з кримінального права здобули:

1 місце – команда Інституту підготовки кадрів для органів Прокуратури України;
2 місце – команда Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України;
3 місце – команда господарсько-правового факультету.