Пройшли змагання на Кубок плавально-спортивного клубу «Юридична академія»

14-03-2016, 15:42

Захід відбувся 11-12 березня в басейні спорткомплексу Університету. Турнір відкрив президент плавально-спортивного клубу «Юридична академія», директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.В.Бенедик, якій зазначив, що турнір на Кубок клуба проведено вперше, але в майбутньому планується робити його щороку. Змагання проходили за програмою Всеукраїнської спартакіади, яку буде проведено у квітні цього року, тому мали статус відбіркових.

Учасниками стали більш 40 осіб з усіх інститутів та факультетів, яккурс);

В’ячеслав Єфремов (військово-юридичний факультет,5 курс);

Богдан Коновалов (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс);

Ігор Середа (Слідчо-криміналістичний інститут, 3 курс);

Роман Дьомін (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс);

Андрій Іжик (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 4 курс);

Артем Кайдан (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс).

Нагороди вручали директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.В.Бенедик, заступник директора Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Р.І.Таш’ян, начальник кафедри загальновійськових та правових дисциплін С.М.Поляков.

Бажаємо спортсменам вдалих виступів на майбутніх стартах!