Пройшла XV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього»

17-12-2014, 14:04
Організатори – Харківська асоціація політологів і кафедра соціології та політології Університету.
Захід відкрив проректор з наукової роботи Університету, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України А.П.Гетьман. Він подякував завідувачу кафедри М.П.Требіну та викладачам кафедри за підтримку та розвиток студентської наукової діяльності.
На пленарному засіданні виступили: студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олексій Ганжа − «Поділ та єдність державної влади в умовах демократії»; студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олег Каба  − «Проблема олігархічної влади в Україні»; студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В’ячеслав Корицький − «Громадянське суспільство: український вимір» та ін.
У пленарних доповідях та на двох секційних засіданнях було представлено  доповіді студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківської національної академії міського господарства, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та ін.

За результатами конференції видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень.