Пройшла XIV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього»

14-05-2014, 13:51

Організатор заходу – Харківська асоціація політологів і кафедра соціології та політології Університету.

Серед учасників представники таких навчальних закладів: Донецький національний університет, Донецький національний технічний університет, Луцький національний технічний університет, Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет «Одеська юридична академія», Одеський національний університет імені І.І.Мечнікова, Харківська гуманітарно-педагогічна академія, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Харківська національна академія міського господарства, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.

Захід відкрив проректор з наукової роботи Університету, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України А.П.Гетьман. Проректор привітав учасників заходу з Днем Науки: «Конференція відбувається напередодні свята науки. Сердечно вітаю всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Бажаю творчої наснаги та підкорення нових висот Науки!»

«Дуже приємно і важливо, що у заході бере участь активна студентська молодь. Із року в рік зростає якість представлених наукових розробок, що стають все більш ґрунтовними за змістом, а їх проблематика – більш актуальною та інноваційною», – підкреслив А.П.Гетьман.

На пленарному засіданні виступили: студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Марія Івановська − «Проблематика ментальності в Україні»; студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Наталія Нескородь − «Значення сімейних відносин для діяльності Президента»; студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ірина Костюк − «Особливості становлення громадянського суспільства в Україні»; студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Марина Сидорчук − «Політична активність в контексті політичної культури» та ін.

За результатами конференції видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень.