Пройшла VI Всеукраїнська наукова конференція студентів і аспірантів «Актуальні питання кримінального процесу очима молодих дослідників»

20-05-2015, 13:39

У конференції взяли участь більше 250 студентів та близько 20 аспірантів, які представляли усі денні факультети та інститути Університету, Полтавський юридичний інститут, Національний університет «Одеська юридична академія».

Відкрив пленарне засідання проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А.П.Гетьман, який зазначив: «Метою щорічної наукової конференції молодих науковців є надання студентам та аспірантам можливості поспілкуватися на науковому рівні, обмінятися ідеями і обговорити наукові проблеми, оволодіти практичними навичками у сфері кримінального процесу, зрештою, зав’язати або зміцнити дружні стосунки».

Завідувач кафедри кримінального процесу О.В.Капліна познайомила учасників з програмою заходу, яка включала проведення пленарного засідання та роботу в секціях.

Під час пленарного засідання прозвучали доповіді: В.Ворожби (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 3 курс, 2 група) – «Правові засади діяльності приватних детективних та охоронних агенцій у системі правоохоронних органів»; С.Гмирі (військово-юридичний факультет, 3 курс, 2 група) – «Національне антикорупційне бюро України: кримінальний процесуальний аспект»; Ю.Гудзь (господарсько-правовий факультет, 3 курс, 2 група) – «Використання поліграфа у кримінальному проваджені: практика застосування в зарубіжних країнах»; Ю.Іващенко (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 3 курс, 8 група) – «Щодо проблеми визначення «Уповноваженої службової особи» у контексті статті 208 Кримінального процесуального кодексу України» та ін.

Роботу конференції було продовжено у  секціях:

– питання загальної частини кримінального процесу;

– правове регулювання досудового провадження;

– правове регулювання судового провадження та особливих  порядків кримінального провадження.