Відбулася зустріч ректора Університету В.Я.Тація з новообраним Студентським Сенатом

10-11-2015, 11:53

У заході взяв участь проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, голова профкому студентів О.Ю.Дудченко та представники студентського самоврядування.

Ректор Університету В.Я.Тацій привітав студентів із знаменною подією вперше за 211 років  існування навчального закладу шляхом  прямого таємного голосування було обрано Студентський Сенат. «Студентське самоврядування − дуже важлива складова навчального процесу, оскільки дозволяє спільно з керівництвом Університету вирішувати всі важливі питання та проявляти свою громадянську активність і життєву позицію», – зазначив Василь Якович.

У своєму виступі ректор висвітлив різні аспекти діяльності вишу,  розглянув основні проблемні питання щодо наукової та творчої діяльності студентів, їх проживання в гуртожитку, громадського харчування тощо. Також він пообіцяв враховувати  думку студентів при вирішенні будь-яких питань, що стосуються життєдіяльності Університету, запросив молодь активно включатися в усі сфери діяльності вузу. Наостаннє В.Я.Тацій побажав студентам бути активними і досягати поставленої перед собою мети.

Від Студентського Сенату виступив його голова В.Ю.Рудик, який  висловив  подяку за підтримку ініціатив та сподівання на тісну співпрацю з керівництвом Університету.

Наприкінці зустрічі ректор вручив студентам посвідчення членів Студентського Сенату.