Пройшла зустріч ректора Університету В.Я.Тація з представниками органів студентського самоврядування

24-04-2015, 13:58

У заході взяли участь проректор з науково-методичної роботи В.В.Комаров, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, проректор з економіки та соціального розвитку І.К.Прищепа, представники студентського самоврядування всіх рівнів, старости груп, потоків, гуртожитків, факультетів/інститутів, а також усі бажаючі.

Ректор Університету В.Я.Тацій звернувся до студентів зі вступним словом, у якому наголосив, що метою зустрічі є продовження співпраці і знаходження шляхів допорозуміння між студентською спільнотою та адміністрацією вишу. Василь Якович висловив свою готовність вислухати пропозиції студентів щодо покращення роботи ВНЗ.

«Ми переживаємо непростий період  − зауважив ректор − реформи, що проводяться нині в Україні (структур влади, органів охорони правопорядку), ставлять перед нами нові завдання».

В.Я.Тацій проаналізував різні аспекти діяльності вузу, зупинився на створених умовах для нормального навчання, їх проживання, харчування, заняття спортом, творчістю, а також нагадав, що впроваджені нові магістерські програм для отримання додаткових знань та навичок тощо.

«Багато наших студентів, викладачів, академіків, випускників брали участь і допомагали нашим бійцям ЗСУ, наприклад, грошей перераховано більше 2 мільйонів гривень. Головне, що не тільки ми пропонуємо, а й студенти самі проявляють ініціативу», − сказав ректор. Він навів приклад, як студенти та випускники Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ за добу зібрали на лікування у клініці в Ізраїлі необхідні кошти для випускника Університету, який отримав тяжке поранення хребта під час виконання свого військового обов’язку у Донецькій та Луганській областях.

Запитання, які після виступу ректора поставили студенти і їх пропозиції, стосувалися дуже широкого кола нагальних проблем: планування перейменування Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України; можливостей частіше проводити зустрічі з політиками та державними діячами; пільг для студентів, у яких батьки-учасники бойових дій у зоні АТО; можливостей створення велопарковок; запровадження нових навчальних дисциплін за ОКР «Магістр»; створення он-лайн-кабінету В.Я.Тація на офіційному сайті Університету; засобів системи охорони для гуртожитків та навчальних корпусів; рейтингів вузу та виконання держзамовлення; нової вартості навчання тощо.

Наприкінці зустрічі ректор Університету подякував студентам за конструктивний діалог і закликав присутніх до дискусії, наголосивши на необхідності безпосереднього живого спілкування студентів із викладачами та адміністрацією Університету.