Проведено XVI шаховий турнір «Кубок ректора»

22-04-2016, 12:26

Змагання відбулися 19-20 квітня у Палаці студентів Університету. У них взяли участь члени шахового клубу «Юридична академія», міжнародні гросмейстери: чемпіонка світу 2012 р. серед жінок Анна Ушеніна, двократний олімпійський чемпіон у складі збірної України Олександр Моїсеєнко, старший тренер жіночої збірної України Михайло Бродський, чемпіон України 2007 р. Валерій Авескулов, чемпіонка України 2009 р. Євгенія Долуханова, переможець міжнародних турнірів Володимир Оніщук; майстер спорту України, чинний чемпіон Харківської області серед чоловіків Владислав Войнович, міжнародний майстер, призер чемпіонату Харківської області серед чоловіків В’ячеслав Борисенко.

Відкрив турнір президент шахового клубу «Юридична академія», проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман, який зазначив, що візитівкою шахового клубу «Юридична академія» є проведення турнірів «Кубок ректора», в яких брали участь представники з більш ніж 30 країн світу. І незважаючи на те, що сьогоднішній турнір зібрав тільки членів нашого клубу, але від цього боротьба не буде легкою, оскільки гравці  входять до когорт найсильніших в Україні.

Учасників привітав головний суддя змагань Л.М.Боданкін.

Турнір проводився у два кола з швидких шахів (рапіду).

Місця розподілилися:

І-ІІ місце − поділили В.Онищук та  О.Моїсеєнко (5 очок),

ІІІ місце− М.Бродський (4 очки),

IV-VI місце – А.Ушеніна, Є.Долуханова, В.Войтович (3 очка),

VІІ-VIІІ − В.Авескулов, В. Борисенко (2,5 очок).

За додатковими показниками кубок отримав В.Онищук.