Проведено ІІ відкритий командний кубок Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з бадмінтону

25-04-2016, 15:51

Змагання відбулися 21-22 квітня. У них взяли участь десять команд з  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,  Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Харківського національного медичного університету, Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова, Національного технічного університету «ХПІ», Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Мета проведення кубку − розвиток і популяризація бадмінтону, виявлення перспективних та обдарованих студентів, формування здорового способу життя, організація дозвілля, профілактика негативних явищ, виховання моральних і вольових якостей, розвиток спорту і культури вболівання.

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш.

Змагання проводилися за змішаною системою. Заявлені команди за результатами жеребкування  були розподілили на дві підгрупи, ігри у яких відбулися за коловою системою.

Переможці визначилися за найбільшою кількістю набраних очок:

І місце − Національний технічний університет «ХПІ»

ІІ місце − Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

ІІІ місце − Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.