Проведено урочисті збори студентів 1 курсу Університету

01-09-2016, 18:49

У Палаці студентів пройшли урочистості з нагоди початку навчального 2016-2017 року для студентів першого курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції України, господарсько-правового факультету, Слідчо-криміналістичного інституту,  Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, міжнародно-правового факультету, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України та факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України.

Відкрив захід і щиро привітав першокурсників та їх батьків ректор Університету В.Я.Тацій: «Сьогодні велике свято для мільйонів людей країни. Цей день відзначається в кожній школі, коледжі та вузі. Сьогодні для вас починається нове доросле життя, ви стаєте відповідальними за свої кроки, дії та вчинки».

Першокурсників привітали почесні гості: голова СБ України генерал армії В.С.Грицак, начальник Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України О.В.Устименко, начальник Управління СБ України в Харківській області Е.В.Кріцин.

Звертаючись до присутніх В.С.Грицак сказав: «Рівень освіти і диплом юриста цього вишу заслуговують на велику повагу. Ваші випускники – одні з найкращих. Бажаю вам підвищити авторитет вузу і тримати цю планку так високо й надалі».

«Зараз надскладний період в історії України. Війна на Сході, яка триває вже 3 роки багато що змінила, і перш за все свідомість молодого покоління. У нас дуже багато загроз, і тільки разом ми можемо їх подолати. Я дуже хочу, щоб Харків залишився українським, необхідно також зберегти незалежність, а цей рік нехай принесе в Україну мир», – сказав голова СБ України.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Другої  світової війни, революції Гідності та військових дій.

В.Я.Тацій висловив вдячність Президенту України, уряду, керівникам силових структур, які забезпечили мирний процес у країні та недоторканність державних кордонів, а також студентам-волонтерам різних інститутів/факультетів, викладачам та співробітникам Університету, які безпосередньо брали участь у зоні АТО: «І тому зараз у Харкові, як у мирному місті спокійно можуть навчатися  близько трьохсот тисяч студентів не тільки з України, а і з різних країн світу».

Також студенти познайомилися із керівниками вузу, які розповіли їм про особливості навчання та перспективи розвитку Університету.