Проведено тренувальні збори з підготовки учнів 11 класу до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських навчальних олімпіад за правовим спрямуванням

03-11-2015, 10:11

Організатори: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Ліга студентів Асоціації випускників.

Збори майбутніх абітурієнтів запроваджено минулого року. У цьому році вони проведені вдруге для ефективної підготовки учасників до олімпіади, а в подальшому і вступу до вишу.

Заняття проходили 28 жовтня. Учнів привітали проректор з навчальної роботи Ю.Г. Барабаш та відповідальний секретар Асоціації випускників  А.О.Булгаков. У своїх промовах вони побажали наснаги та терпіння на шляху вступу до вищого навчального закладу.

Для школярів працювали провідні фахівці в галузі конституційного права, які у своїх доповідях та дискусіях з аудиторією досліджували найбільш актуальні проблеми  державотворення.

Також для запрошених учнів проведено ознайомчу екскурсію Університетом.