Проведено судові дебати із цивільного права та процесу

30-11-2016, 09:26

Організатори: Юридична клініка та дебатний клуб Університету.

Студентам було запропоновано розглянути ситуації з протилежних позицій і виробити по кожній свою захисну позицію. Проте те, хто буде представляти яку сторону, учасники дізналися перед самим початком заходу. Фабули для змагань були розроблені цікаво і так, щоб кожна сторона при успішному виступі могла відстояти свою позицію.

У ролі суддів виступали викладачі кафедр цивільного права №1 та цивільного процесу: доцент А.М.Ісаєв, доцент В.І.Крат, асистент Т.В.Дуденко, здобувач І.В. Голубовський, асистент А.Ю.Коломайко, аспірант М.В.Шпак.

У дебатах брали участь чотири команди. До фіналу вийшли дві: команда позивачів у складі: Гліба Дьомича (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс, 18 група) і Дмитра Кривенка (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс, 18 група) та команди відповідачів у складі: Тамари Горбачевської (факультет публічного права та  адміністрування, 3 курс, 4 група) і Анни Одомич (факультет публічного права та  адміністрування, 4 курс, 1 група).

Переможцем судових дебатів стала команда відповідачів. Кращим оратором судді обрали  Гліба Дьомича. Переможці були нагородженні спеціальним кубком.