Проведено першість Університету з легкоатлетичного кросу серед інститутів і факультетів

28-03-2014, 16:52

Змагання − особисто-командні. Склад команди – 15 спортсменів від факультету чи інституту. Чоловіча дистанція 1000 м, жіноча – 500 м. У командний залік ідуть 10 кращих результатів незалежно від статі.

Цьогоріч у змаганнях взяло участь 100 спортсменів. Головний суддя – старший викладач кафедри фізичного виховання№2 Л.В.Романенко. До складу суддівської колегії входили: голова спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко, доцент кафедри фізичного виховання №1 Д.О.Миргород, доцент кафедри фізичного виховання №3 О.Е.Коломійцева.

У командному заліку з великим відривом (415 очок) І місце виборов Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України. ІІ місце посів Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України (337 очок). ІІІ місце − факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України (312 очок).

В особистому заліку серед чоловіків: І місце виборов С.Свінцицький (ІІІ курс, Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України); ІІ місце посів С.Гайдук (ІІ курс, Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України); на ІІІ місці опинився О.Яровий (V курс, факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України).

В особистому заліку серед жінок: І місце посіли з однаковим часом 1,34 В.Морозова (ІІ курс, факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України) та Є.Веремеєнко (ІІІ курс, Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України); ІІ місце з часом 1,35 розділили А.Карпачова (ІІІ курс, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) та В.Щербакова (ІІІ курс, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України); на ІІІ місці з часом 1,36 опинилася А.Жигайло (ІІ курс, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України).