Проведено парад-нагородження кращих тренерів і спортсменів Університету

30-05-2016, 15:58

Урочистим маршем перед глядачами пройшли учасники волейбольного та шахового клубів, клубу спортивних видів боротьби та олімпійських видів боротьби, боксу та кікбоксингу, плавально-спортивного клубу, секції спортивного вдосконалення з бадмінтону та настільного тенісу, збірної команди Університету з карате, тхеквондо та файт-фітнесу, секції спортивного вдосконалення з чоловічого та жіночого баскетболу, провідні спортсмени-легкоатлети, збірні команди з гімнастичних і танцювальних видів спорту, а також збірна з футболу.

Спортивне свято відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш. Спортсменів і тренерів також привітав начальник Харківського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту А.В.Кобзар.

У 2015-2016 навчальному році, як і у попередні роки, спортсмени Університету брали участь та перемагали у змаганнях різного рівня: чемпіонатах та кубках світу, Європи та України, загальнодержавних та регіональних універсіадах та спартакіадах.

Кращі спортсмени та тренери отримали нагороди:

– годинник Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за вагомий особистий внесок у розвиток спорту в Університеті та високі спортивні досягнення на міжнародному рівні: О.Савельєва лаборант кафедри земельного та аграрного права, майстер спорту України з кікбоксингу; Є.Веремеєнко, студентка V курсу Слідчо-криміналістичного інституту, майстер спорту міжнародного класу з радіоспорту;

почесну грамоту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за вагомий особистий внесок у розвиток спорту в Університеті та високі спортивні досягнення вихованців: В.І.Романцов, старший тренер волейбольного спортивного клубу; В.В.Джерелій, старший тренер клубу олімпійських видів боротьби; К.Д.Башинський, тренер шахового спортивного клубу; І.О.Бодренкова, доцент кафедри фізичного виховання №1;

подяку Університету за особистий внесок у розвиток фізичного виховання і сорту в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та активну пропаганду здорового способу життя серед студентської молоді: Д.П.Вісков, старший тренер клубу спортивних видів боротьби; Г.І.Приходько, доцент кафедри фізичного виховання №1; В.А.Козак, декан господарсько-правового факультету; П.М.Любченко, професор кафедри державного будівництва; В.Г.Білик, голова профспілкового комітету співробітників; О.Ю.Дудченко, голова профспілкового комітету студентів.

подяку Університету за активну пропаганду здорового способу життя серед студентської молоді та розвиток баскетболу в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого: М.П.Кучерявенко, завідувач кафедри фінансового права; О.А.Лукашов, професор кафедри фінансового права; О.Е.Радутной, доцент кафедри кримінального права №1;

подяку Харківського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України: О.С.Нестерович, старший тренер плавально-спортивного клубу; М.Щирий, кандидат в майстри спорту України з вільної боротьби; В.Джерелій, кандидат в майстри спорту України з вільної боротьби; А.Яценко, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби; А.Лагно, кандидат в майстри спорту України з тхеквондо та кікбоксингу; О.Безотосний, майстер спорту України з бойового самбо, срібний призер чемпіонату України з бойового самбо;

подяку за активну участь у спортивно-масовому житті Університету, а також високі досягнення в змаганнях різного рівня: В.Борисенко; В.Войтович (шахи); В.Шаповал, В.Діденко, Д.Доценко (волейбол); В.Єфремов, О.Мурзак, В.Іванунь, Ю.Омельчук, Л.Климчук (плавання); А.Григорієв-Шаповалов, Є.Чистяков, Е.Мельніков (бокс); Х.Варданян М.Магамедов, Я.Яхіх (вільна боротьба); С.Гайдук, В.Дрожак, Р.Коваль (легка атлетика); Дм.Демченко, Д.Демченко, Е.Ібраімов (баскетбол); О.Андрущак, Т.Муленко, І.Дем’янчук (жіночий баскетбол); М.Дейнега, К.Дейнега (настільний теніс); А.Звєрєва (спортивні бальні танці); Ю.Масловська, Н.Скворцова, Т.Тимошенко (танцювальні та гімнастичні види спорту); О.Сидорчук, С.Турунда (гандбол); І.Шалаєва, В.Шалаєва, Є.Сумцова (бадмінтон); О.Шевченко, М.Сотніков, О.Кісліцин (футбол).

Також вручені Кубки:

збірної команди Університету з чоловічого баскетболу за перше місце в аматорській лізі з баскетболу м.Харкова;

команді з жіночого бадмінтону за друге місце II відкритого командного кубку Університету;

збірним командам Університету з черліденгу, жіночого баскетболу за ІІІ місце,  збірним командам Університету з плавання, жіночого гандболу, вільної боротьби, дзюдо, самбо за ІІ місце; збірної команді Університету з шахів за І місце – за підсумками обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Глядачі та учасники параду переможців змогли подивитися показові виступи чемпіонів світу та Європи зі спортивних бальних танців А.Звєрєвої та Д.Ткаченка, майстра спорту України з художньої гімнастики М.Макарової, збірних команд Університету з черлідингу, з бадмінтону, настільного тенісу, чоловічого та жіночого баскетболу, боксу та кікбоксингу, карате та файтфітнесу, вільної та греко-римської боротьби.