Проведено майстер-клас «Судовий захист прав платників податків»

18-04-2014, 10:22

Організатори: ВГО Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та юридична компанія «Шкребець та партнери».

На захід були запрошені студенти Університету, зацікавлені у розгляді запропонованих питань.

З доповіддю виступив  юрист компанії «Шкребець і партнери» О.І.Менів.

Під час зустрічі розглядалися такі проблемні питання, як:  особливості захисту у разі ненадання податкової інформації; правильність складення письмового запиту; підстави до адміністративного арешту майна платника податків; часткове надання документів; умовний адміністративний арешт; підтвердження чинності адміністративного арешту; скасування наказу про проведення перевірки; позапланова перевірка;  нормативно-правові акти, якими регулюються перевірки; податкове повідомлення рішення; узгодження податкового зобов’язання тощо.

«Для повноцінного захисту прав та інтересів платників податків є необхідним залучення юриста, який зможе професійно скласти документи, підібрати докази, факти, переконати суд і максимально захистити права платника податків», − сказав Олексій Ігорович.

Кожному учаснику надавалася можливість висловити власну точку зору з приводу почутого або задати найбільш хвилюючі питання.