Проведено круглий стіл, присвячений другій річниці початку Революції гідності «Значення Революції гідності для конституційних перетворень в державі»

27-11-2015, 17:06

Організатор: студентський науковий гурток з конституційного права за підтримки студентського самоврядування Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, керівників студентського наукового гуртка − в. о. завідувача кафедри конституційного права України Т.М. Слінько та доцента кафедри О.Г. Кушніренка.

Засідання відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який зазначив: «Наші нащадки будуть порівнювати Революцію гідності з тим, що світова спільнота називає Великою французькою революцією. Ця подія  дала поштовх створенню нової нації держави. Саме у Парижі 220 років тому народилася нація. Тому події, які відбувалися на Майдані, − це справжнє здобуття незалежності Україною, після яких народилася  нова українська нація. Прикро, що за нашу незалежність ми платимо таку  велику ціну».

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Із цікавими та пізнавальними доповідями, присвяченими найбільш актуальним питанням, зокрема початку, перебігу та конституційно-правовому значенню революційних подій кінця 2013 − початку 2014 років, виступили Ауріка Заїка (аспірант кафедри конституційного права), Костянтин Білоус (староста студентського наукового гуртка з конституційного права), Яніна Жентичка (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс), Єгор Колдов (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс,) Віктор Новожилов (міжнародно-правовий факультет, 4 курс), Павло Пелешенко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс), Валерія Юрлагіна (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс).